Prodüksiyon - Pub Medya
Prodüksiyon - Pub Medya
15746
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15746,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Televizyon Programı Çekimi

Televizyon programlarının tek düze, sıkıcılaştığı günümüzde Pub Medya olarak yüksek kalitedeki kamera, ses ve ışık sistemlerimizle program fikirlerinize yaratıcı dokunuşları yüksek kaliteyle beraber sunuyoruz. Televizyonların HD yayınlarını yaygınlaştırdığı günümüzde HD’nin de ötesinde Full HD, 2K, 4K ve 5Kya kadar programlarınızı çekip televizyonda yayınlanmaya hazır hale getirebiliyoruz.

Reklam Filmi

Ürününüzü en kısa sürede en kalıcı şekilde insanlara nasıl anlatabilirsiniz ? Cevabı bizde. Tamamı alanının eğitimini almış ekip arkadaşlarımızla birlikte bir reklam filminin fikir aşamasından yayın aşamasına kadar olan tüm kısımlarını yönetebilecek genişlikte ve tecrübede bir ekibe sahibiz.

Klip Çekimi

Günlerce, haftalarca, aylarca uğraştığınız şarkılarınızın, albümlerinizin, emeğinizin değerini herkese gösterecek bir video klibi olmalı. Bu klip sizi ileri taşırken eserlerinizi de gölgede bırakmamalı. İşte bu noktada daha önce bir çok ünlü müzisyene klip hazırlamış ekibimiz sizin için biçilmiş kaftan.

360 Derece Video

Artık ekranın sınırlarını, yönetmenler, yapımcılar değil izleyiciler belirliyor. Bu yeni dünyanın ilklerinden ve enlerinden olmak için 360 derece videolarla bir an önce tanışmalısınız.

Post Prodüksiyon

Büyük özenle çekimini gerçekleştirdiğiniz eserlerinizi, elbette prodüksiyon sonrasında da uzman ellere teslim etmek istersiniz. Bu safhada büyük özenle çektiğiniz işlerinizi kendi işimiz gibi alıyor ve kurgudan, renge, efektten, sese kadar tüm aşamalarını en ince detaylarıyla işliyoruz.

Time Lapse

İnşaatlarınız, etkinlikleriniz, showlarınız ya da ürettiğiniz her ne varsa, tüm süreç boyunca bir çok kamera ile kayıt altına alınmasını istemez misiniz?

Youtube Video Montajı

YouTube kanallarınız için özenle çekimini yaptığınız videoların montajını yapamıyor musunuz? Sizlere sinema ve dizi sektöründe senelerce tecrübe kazanmış montaj birimimizle bu hizmeti çok düşük fiyatlara sunuyoruz

Backstage

Etkinliklerinizin başından sonuna kadar bir özeti elinizde olsun istemez misiniz? Backstage videolarımız etkinliğinize katılan insanlar ve sizin için bir anı oluştururken sponsorlarınızın ve fonlayıcılarınızın da yaptığınız işlerin ne kadar başarılı olduğunu görmesini sağlıyoruz.