İnternet Sitesi - Pub Medya
İnternet Sitesi - Pub Medya
15796
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15796,page-child,parent-pageid-15780,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

İnternet Sitesi

Firmaların, hedef kitlesiyle ilk temasa geçtiği mecraların başında web siteleri gelmektedir. Ek olarak web siteleri, firmanızın verdiği hizmetlerin veya sunduğu ürünlerin kalitesi konusunda kullanıcılara ilk önemli mesajı vermektedir. Kısaca özetlemek istersek, ilk kullanıcı tecrübesinin yaratılması noktasında web siteleri ciddi bir öneme sahiptir.

Pub Medya olarak, son trendlere uygun, kullanıcı dostu, hızlı çalışan, mobil uyumlu, firmanızın karakterini yansıtan ve başarılı bir şekilde tasarladığımız web sitenizle rakiplerinizin bir adım ötesine geçmenizi hedefliyoruz.

Google’da Üst Sıraları Zorlayın !

Kurulum aşamasında gerçekleştirilen başarılı SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışması sayesinde, internet aramaları sonuçlarında web siteniz daha geniş bir kitleye ulaşacaktır.

Kurumsal web siteniz dışında, projelerinizi, kampanyalarınızı, yeni çıkan ürünlerinizi veya etkinliklerinizi tanıtabileceğiniz micro sitelerde size sunacağımız hizmetlerimizin arasında yer almaktadır.

Web sitesi tasarımında, Pub Medya olarak adım adım şu aşamaları takip ediyoruz:

İhtiyaçlarınızı Dinliyoruz, Size Özel Çözümler Üretiyoruz !

1. Öncellikle sizi uzun uzun dinliyor ve karşılıklı tartışarak tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu belirliyoruz
2. İhtiyaçlarınıza uygun olabilecek alternatif tasarımları sizinle paylaşıyoruz
3. Gelecek planlarınızı hesaba katıyor tasarımı ona göre şekillendiriyoruz (Örnek: şu an değil ama yakın gelecekte sitenizi e-ticaret sitesine dönüştürme kararınız var)
4. İçerikler konusunda sizleri bilgilendiriyor gerekirse taşın altına bizde elimizi koyuyoruz (İçerik yaratan ve birçok dilden tercüme yapan editörlerimizi sürece dâhil ediyoruz)

Sitenize Olan Desteğimizi, Hiç Kesmiyoruz

5. Tasarım sürecinde sizleri sık sık bilgilendiriyor ve yapım aşamasından görseller paylaşıyoruz
6. Taslak halini sizlere sunuyor, sizlerden gelen geri dönüşler ışığında revizyonlarını yapıyoruz
7. SEO (arama motoru optimizasyonu), mobil uyumlu, hız vb. birçok testi tekrar tekrar yapıyor her şeyin mükemmel çalıştığından son kez emin oluyoruz.
8. Admin paneli kullanımı hakkında sizlere eğitim veriyor, içerik, yazı, resim vb. içeriklerin sitenize nasıl ekleneceği konusunda sizleri bilgilendiriyoruz.
9. Hosting ve bakım paketi satın alan müşterilerimizin sitelerinin düzenli yedeklenmesini, güncellenmesini sağlıyor ayrıca siber ataklara dirençlerini arttırıyoruz.

Size özel çözümler için bize ulaşın.

Yaptığınız işi ve isteklerinizi dinleyip, size özel uygun teklifler hazırlayalım.