Sosyal Medya Ajansı - Pub Medya
Sosyal Medya Ajansı - Pub Medya
15807
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15807,page-child,parent-pageid-15780,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Sosyal Medya

Sosyal medya hesaplarının etkin, akılcı ve stratejik yönetimi, hedef kitleye ulaşmada en başarılı yol!

Pub Medya, yaratıcı, tamamen özgün, ilgi çekici içeriklerle hedef kitlenizi kalbinden yakalıyor ve firmanıza özel sosyal medya stratejisini belirliyor.
Firmanızın kurumsal iletişim ve pazarlama bölümlerinin bir parçası olarak çalışan ajansımız şirket yetkilinizle başarılı bir uyum kuruyor ve bütün süreci ortak yürütüyor.

Hedef Kitleye Yönelik Özgün İçerikler !

Firmanıza özel sosyal medya stratejisini nasıl kuruyoruz?

1. Sizlerle yaptığımız uzun toplantılar sonrası, hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek içerikleri ana başlıklar altında topluyoruz.
2. Grafik tasarımcılarımızın özgün çalışmalarını taslak halindeyken sizlere sunuyor ve geri dönüşlerinizi alıyoruz. Olmadıysa, dönüp baştan tasarlıyoruz! Kısacası, bu süreçte hedef kitlenizin ve sizin isteklerinizin optimize edilmesi temel amacımızı oluşturuyor.
3. Tasarımlarla sınırlı kalmıyoruz! Firmanızın, işletmenizin veya ürünlerinizin çekimlerini profesyonel fotoğrafçılarımız gerçekleştiriyor. Yüzlerce poz arasından özenle seçilen fotoğraflar daha sonrasında tek tek editlenip sosyal medyada paylaşılacak formata getiriliyor.
4. Görseller dışında, ürünleriniz veya verdiğiniz hizmetler hakkında bilgi veren kısa tanıtım filmleri çekiyor ve hepsini sosyal medya mecralarınıza (instagram story, facebook, twitter, linkedin) uygun formata getiriyoruz.

Etkileşimlerinizi Organik Olarak Artırıyoruz !

5. Özel yazılımlarımızla abone ve etkileşim sayılarınızın arttırmanıza katkıda bulunuyoruz.
6. Her ayın önemli günleri için (bayramlar, 19 Mayıs vb.) yayınlayacağınız içerikleri aybaşından hazır hale getiriyoruz.
7. Sosyal medya paylaşımlarını, erişimin en yüksek olduğu saatleri dikkate alarak bizzat uzmanlarımız yapıyorlar.
8. Sosyal medya mecralarınız için abone ve etkileşim sayısı hedeflerini çalışmaya başladığımız ilk günden koyuyoruz ve her ayın sonu hesaplarınızın gelişimini sizlere rapor sunuyoruz.
9. Rakiplerinizi sizler için takip ediyor bütün sosyal medya stratejimizi eğer gerekliyse tamamen güncelliyoruz.

Size özel çözümler için bize ulaşın.

Yaptığınız işi ve isteklerinizi dinleyip, size özel uygun teklifler hazırlayalım.