Federasyon Kupası Çekimlerini Tamamladık - Pub Medya
Federasyon Kupası Çekimlerini Tamamladık - Pub Medya
15730
post-template-default,single,single-post,postid-15730,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Federasyon Kupası Çekimlerini Tamamladık

Federasyon Kupası Çekimlerini Tamamladık

24 – 28 ocak 2018 tarihlerinde Konya’da düzenlenen TBF Federasyon Kupası boyunca Bahçeşehir Koleji’nin Prodüksiyon, Sosyal Medya ve İnternet sitesi düzenleme işlerini yaptık.

Yoğun kar yağışı altında İstanbul’dan Konya’ya geçirdiğimiz yolculuğun ardından 25 Ocak’ta öğlen saatlerinde Konya’ya vardık. İlk maçı 25 Ocak’ta olan ekibimiz Bahçeşehir Koleji, Selçuklu Belediyespor’u 79 – 72 mağlup ederken karşılaşmanın fotoğraf ve video görüntülerini aldık. Fotoğraflarını maç esnasında ve hemen sonrasında ekibimizin sosyal medya hesaplarında çıktıktan sonra otelimizde maçın hikayesi için hummalı bir çalışma içerisine giriştik.

26 Ocak sabahı ise ekibimizin sosyal medya hesaplarından maçın hikayesi videomuzu paylaştık. Daha sonra yine aynı gün oynanan Akhisar Belediyespor – Bahçeşehir Koleji müsabakasının çekimi için salondaki yerimizi aldık. Bahçeşehir Kolejinin 84 – 92 kazandığı karşılaşmanın fotoğrafları maç anında ve maçtan hemen sonra ekibimiz tarafından kulübün sosyal medya mecralarından spor severlerle paylaşıldı. Çektiğimiz video içerikleri hazırlamak için hızlıca otele dönen ekibimiz ertesi gün sabah yine kulübün sosyal medya hesapları aracılığıyla bu içeriği de spor severlerin beğenisine sundu.

27 Ocak gününün geri kalanında Bahçeşehir Kolejinin olası şampiyonluğu için hazırlık, Finalist temsilcilerinin katıldığı basın toplantısının çekimi ve Konya’dan görüntüler alarak, bu vesileyle Konya’nın önemli yerlerini ziyaret ederek geçirdik.

28 Ocak günü büyük final için heyecanla salondaki yerimizi aldık. Baştan sona Bahçeşehir Kolejinin üstünlüğünde giden maçı ekibimiz 59 – 89 gibi büyük bir farkla kazandı. Maçın fotoğrafları ve video çekimlerinin yanı sıra, Şampiyon ekibimizin kupa seramonisi ve sonrasındaki sevinç anlarını da hem fotoğraf hem de video kaydına aldık. Fotoğraf ve videolarımızı maç bitiminden itibaren kulübün tüm sosyal medya mecralarından paylaştık. Ayrıca şampiyonluğa özel tasarımlar ve videolarla hafta boyu spor severlerle bu başarıyı paylaştık.

Tekrar Şampiyon Bahçeşehir Kolejini tebrik ederiz.