Instagram’dan Yeni Bir Özellik : En Az ve En Fazla Etkileşimde Olduklarınızı Görün - Pub Medya
Instagram’dan Yeni Bir Özellik : En Az ve En Fazla Etkileşimde Olduklarınızı Görün - Pub Medya
15857
post-template-default,single,single-post,postid-15857,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Instagram’dan Yeni Bir Özellik : En Az ve En Fazla Etkileşimde Olduklarınızı Görün

Instagram’dan Yeni Bir Özellik : En Az ve En Fazla Etkileşimde Olduklarınızı Görün

Günümüzde en çok tercih edilen sosyal medya platformlarından biri olan Instagram, düzenli olarak kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Yine farklı bir yenilik ile gelen Instagram, artık takip etkileşimi düşük ve yüksek olan kişileri ayrı bir kategori halinde kullanıcıların ulaşmasını sağlayacak.

Kısaca bahsetmek gerekirse, instagram sayfamızda en çok etkileşim de olduğumuz veya en az etkileşimde bulunduğumuz kişileri gösteren iki ayrı kategori yer alacak. Instagram Yöneticisi Adam Mosseri’nin duyurduğu bu özellikle, son 90 günde en çok kiminle etkileşime geçtiğimiz, en az hangi kullanıcının sayfasında vakit geçirdiğimizin ayrımına varabileceğiz.

Bu merakla beklenen yeni özelliğin önce küçük bir kitlede deneneceğinin bilgisini de paylaşan Adam Mosseri, kişilerin ana sayfalarının, gelen güncelleme sonrası nasıl gözükeceği hakkında da bir görseli de resmi Twitter hesabından takipçileri ile paylaştı.

Sayfanızda bulunan ‘Takip’ kısmından kolayca erişebileceğiniz bu yeni özellik, Instagram sayfanızda ilginizi çeken hesaplara kolayca ulaşabilmenizi sağlayacak.

Yakın zamanda kullanıcıların hizmetine sunulacak bu özelliğe olan ilgi nasıl olacak şimdilik merak konusu.