Sponsoru Olduğumuz Yaşam Artı Zirve Etkinliği - Pub Medya
Sponsoru Olduğumuz Yaşam Artı Zirve Etkinliği - Pub Medya
15733
post-template-default,single,single-post,postid-15733,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-12.0.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.2,vc_responsive

Sponsoru Olduğumuz Yaşam Artı Zirve Etkinliği

Sponsoru Olduğumuz Yaşam Artı Zirve Etkinliği

YaşamArtı firmasının 23 aralık 2017’de istanbulda 24 aralık 2017’de Ankarada gerçekleştirdiği ve Prof. Dr. İlber Ortaylı, Cansu Canan, Erdem Aksakal, Erhan Ertürk, Burak Ünaldı ve Ozanser Uğurlu gibi isimlerin katıldığı etkinlik için iki ayrı web sitesi hazırladık.

Bu etkinlikler için daha önce yapılmış olan çekimlerden tanıtım filmi, davet videoları, instagram storyleri ve konuşmacıların sözlerinden oluşan kısa kısa tanıtım videoları etkinlikten günler önce tarafımızdan hazırlandı ve medya mecralarında yayınlandı. Özellikle Prof. Dr. İlber Ortaylı’nın “Okulu bitirir bitirmez, evlenip mobilyacı dükkanı gezeceğinize, dünyayı gezin” sözünü söylediği video sosyal medyada fenomen olurken çok sayıda sayfada milyonlarca kişiye ulaştı.

Etkinlik günü sabah erken saatlerde İstanbul Kongre Merkezinde ekibimizle yerimizi aldık. Tüm hazırlıklarımızı tamamladıktan sonra binlerce kişinin katıldığı etkinliğin tüm sunumlarının çekiminin yanı sıra hem konuşmacıların hem de katılımcıların fotoğraflarıyla etkinliği ölümsüzleştirdik.

Web sitesi, pre videolar, tanıtım filmi, etkinlik çekimi ve fotoğraf çekimlerini yaptığımız Yaşam Artı’nın daha nice etkinliklerinde kendilerine başarılar dileriz.